KL. IV, V, VI, VII, VIII I I SB- WAKACJE


To już ostatni dzień tego roku szkolnego. 
Życzę Wam wspaniałych, beztroskich, pełnych wrażeń wakacji i przede wszystkim BEZPIECZNYCH WAKACJI. 
Do zobaczenia we wrześniu. 
😊

Komentarze