KL. IV, V, VI, VII, VIII I I SB- WAKACJE Autor: Mariola - 25 czerwca To już ostatni dzień tego roku szkolnego. Życzę Wam wspaniałych, beztroskich, pełnych wrażeń wakacji i przede wszystkim BEZPIECZNYCH WAKACJI. Do zobaczenia we wrześniu. 😊 Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz